Počítače a periferie

Stolní počítač nebo notebook je koncovým zařízením, které je v nejužším kontaktu s uživatelem. Je tedy nezbytné, aby toto zařízení bylo v té nejlepší kondici a svými parametry odpovídalo potřebám uživatele. V našem portfoliu najdete jak typizované sestavy předních výrobců, tak i sestavy z naší vlastní montáže, které navrhujeme přesně podle požadavků našich klientů. Samozřejmostí jsou dodávky periferií a drobného příslušenství, které vždy volíme nejen s ohledem na jejich parametry, ale i na celkový dojem a pohodlí uživatele.

Naše nabídka obsahuje i notebooky a tablety, v poslední době doplněné o miniformátové výpočetní jednotky vhodné například k nasazení systémů pro řízení chytré domácnosti, nasazení v průmyslových instalací jako součást IOT řešení, případně jako mediální centra pro prezentační a audiovizuální účely.

Samostatnou kapitolu zde tvoří zařízení, která uvádíme na trh v rámci konceptu cirkulace IT zařízení. Jedná se zejména o notebooky a stolní počítače, které po svém základním životním cyklu prošly odbornou repasí a jsou poskytnuty novým zájemcům včetně klasických záruk, které se neliší od záručních podmínek platných pro nová zařízení. Reakce našich klientů na tato zařízení je zpravidla velmi kladná, zařízení jsou plně funkční a i z hlediska fyzického stavu nevykazují buď žádné a nebo jen mírné známky opotřebení. Přestože se jedná o počítače pocházející ze všech zemí Evropské Unie, vždy jsou distribuovány v plné české lokalizaci, a to včetně profesionálně provedeného laserového přetisku klávesnice se všemi znaky a diakritickými znaménky obsaženými v české abecedě. Aktuální nabídku těchto zařízení můžete nalézt na stránkách našeho projektu IT-repas.